Hakkımızda

ÇAĞDAŞ MEFRUŞAT

Firmamız Perde ,Nevresim,Havlu,Otel Buklet Ürünleri,Temizlik Malzemeleri Ve Ahşap Ürünleriyle Müşterilerimize Hizmet Vermektedir.
Yüksek Marka Kalitesi Güler Yüzlü Personeli  Ve Zamanında Hızlı Teknolojik Teslimat Ağıyla Alışılmışlığın Dışında Önce İnsan Odaklı Çalışmaktadır.
1992 Yılında Kurucumuz Ali Rıza METE Önderliğinde Manifatura Ve Toptan Hazır Giyim Sektörüyle Başladığımız Ticari Hayatımız Yirmi Sekiz Yıldır İlk Gün ki Aşkla Ve Heyecanla Devam Etmektedir:
Gelişen Ve Değişen Ülke Koşullarında Otellerimizin İhtiyaçlarının Tam Anlamıyla Anlaşılır Ve Kolay Ürün Tedariği Konusunda Sıkıntılar Yaşadıklarını Gözlemleyerek Tedarik Aşamasında Kendilerini Yalnız Hissetmemeleri Adına OTELİ ÇİN HERŞEY Diyerek Yola Çıkıp Bir Otelin İhtiyaç Duyabileceği Tüm Ürünleri Tek Bir Çatı Altında Toplamış Bulunmaktayız.
Otelicinhersey.com Gerekli İhtiyaçları Kaliteli,Güvenilir Alışveriş,Samimi Yaklaşım,Tutkulu Çalışma  Ve  Sektörel Merakımızla  Sorumluluk Bilinci İçersinde Faaliyetimizi Sürdürmekteyiz.

Firmamız Sizlere En İyi Hizmeti Verebilmek İçin Tüm Gayretini Ve İmkanlarını Kullanacağına Emin Olabilirsiniz. Çünkü Firmamız Ticareti Sadece Kendi Menfaatlerini Gözeterek Değil Karşılıklı Çıkarlar Doğrultusunda Yapmayı İlke Edinen Bir Firmadır.

Biz Her Zaman İhtiyaçlara Cevap Veren Farklı Rekabet Şansı Yüksek Ürünlerle Müşterilerimizi Destekleyerek Özgün Tasarımlarla Beklentilerin Ötesine Geçerek Ürünler Geliştirip Üretmek Ve Müşterilerimize Ürünlerimizi En Karlı Ve Süratli Bir Şekilde Ulaşmalarını Amaçlıyoruz.
 

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5